فروش محصولات کسب و کار مجازی

فروشگاه محصولات کسب و کار اینترنتی و مجازی

https://majazi98.ir/wp-content/uploads/2019/02/%D8%A8%D9%87-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AE%D8%AF%D8%A7.gif

 

در فضای مجازی پیام رسان های زیادی فعال هستند, پیام رسان تلگرام یکی از پیام رسان هایی می باشد که در آن می توان از ترفند هایی جهت افزایش عضو و افزایش بازدید استفاده کرد. برخی عضو و بازدید می فروشند و از آن کسب درآمد می کنند ولی آیا تا به حال فکر کرده اید چگونه بازدید کانالشان را به روزانه چند هزار نفر یا چند هزار کا می رسانند؟ آیا می دانید چگونه چندین کا ممبر یا چندین هزار عضو برای کانالشان و گروهشان جذب می کنند؟ شما هم به راحتی می توانید این کار را انجام بدهید!

اصلا نیازی به صرف هزینه های کلان برای رسیدن به بینهایت عضو و بازدید ندارید و با دانلود محصول فوق می توانید علاوه بر این که به صورت نامحدود ممبر و بازدید واقعی و غیر واقعی برای خودتان داشته باشید, بلکه می توانید اقدام به فروش آنها به دیگران نماییدو  از این طریق درآمد هم داشته باشید!

 

 

https://majazi98.ir/wp-content/uploads/2019/02/member1398.gif

 

در تلگرام یکی از مهمترین لازمه های کانال ها و گروه های تلگرامی برای پیشرفتشان داشتن عضو و کاربر به تعداد بالا می باشد که این اعضا یا ممبر ها باید فعال هم باشند, یعنی از مطالب کانال تلگرام و گروه تلگرام بازدید نمایند. بسیاری از افراد از طریق کانال های پر بازدید یا گروه های فعالی که در تلگرام دارند اقدام به کسب درآمد می کنند. برخی دیگر نیز اقدام به فروش بازدید و کاربر عضو (ممبر) به کانال ها و گروه ها می نمایند.

 

https://majazi98.ir/wp-content/uploads/2019/02/telegram-MEMBER.jpg

 

از طریق بسته ای که به شما معرفی می کنیم و می توانید به راحتی یکبار آن را بخرید و تا همیشه رایگان از آن استفاده کنید شما می توانید بی نهایت ممبر و عضو فعال که به دو دسته ی واقعی و غیر واقعی یا فیک تقسیم می شوند به کانال و گروه خودتان یا دیگران اضافه کنید. این پکیج هم بر روی کامپیوتر و هم بر روی موبایل و تبلت قابل استفاده است و نیازی هم به روت بودن گوشی نیست.

 

https://majazi98.ir/wp-content/uploads/2019/02/%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%AF-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%AF.jpg

https://majazi98.ir/wp-content/uploads/2019/02/iran_640.png

 

این محصول با تضمین بازگشت وجه ارایه می شود یعنی تضمین می شود که این بسته کارآمد است و بر روی انواع گوشی ها و کامپیوتر ها قابل استفاده است.

 

جهت مشاهده ی اطلاعات بیشتر و خرید پکیج اینجا کلیک کنید

 

توجه نمایید که: لطفا سوالات خود را در اینجا مطرح نکنید. هر سوالی که داشتید در داخل خود فروشگاه مطرح کنید به پیامتان در اسرع وقت پاسخ خواهند داد.

پکیج افزایش ممبر نامحدود تلگرام